The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 PARA HİLELİ MOD APK

The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 PARA HİLELİ MOD APK, gizli nesne bulma ve gizem dolu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını G5 Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.  MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel yetenekleri rahatça kullanıp, oyunu hızlandırabilirsiniz. Farklı ortamlar, bulunmayı bekleyen yüzlerce eşya, garip olaylar ve dahası sizleri bekliyor. Oynamak için azda olsa İngilizce bilmenizde fayda var, (hiç bilmeden de oynanabilir). The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Secret Society – Hidden Mystery Play Store’da 850.000’den fazla indirilmiştir.- Advertisement -

GOOGLE PLAY’DAKİ EN POPÜLER GİZLİ NESNE OYUNU!

Esrarengiz Gizli Cemiyet’e katılarak sayısız güzellik dünyayı keşfedin!

The Secret Society®, gizli dünyalar arasında gezinebilme gibi bir insanlığın olduğu gizli bir cremiyettir. Gizli Cemiyet, sihirli dünyalar arasında gezinebilme gibi bir insanın olduğu gizli bir cremiyettir. Bu eski topluluğun seçkin bir üyesi olan amcan Richard, bir anda fırsat kayboldu. Bir süre umutsuzluğa kaplanmak sonra sende de bu güçün fark ettin ve bu anlamda sadece onu bulabilirsin! Bu mükemmel gizli görev görev ve bulmacaları amcanın nereden olduğu, Topluluğun kutsal olduğu yönündedir.

Bu oyunu oynamak istediğinizde, oyundaki uygulama içi satın almalarda bağımsız bağlı bonusları açabilirsiniz. Cihaz ayarlamalar uygulama içi satın almayı devre dışı bırakabilirsiniz.

● Seni aylarside eğlendirecek 4700’ü aşkın aşkın ..
● İlginç karakterlerle dolu 64 harika konum
● Bir araya getirilmişti 700’den fazla gizli nesne koleksiyonu
● Küçük Mücevher Eşleştirme oyunu: Mücevherleri değiştirip eşleştirerek 3 tanıda!
● Gizemle dolu ve zekâ yapan küçük oyunlarla ilgili
konuşmalar
● Google Play oyun hizmetleri sunmak
______________________________

UYUMLULUK NOTLARI: Bu oyun, son teknoloji telefon ve tabletlerde en iyi şekilde gösterir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 MOD APK İNDİR – 89MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

The Secret Society Bilinmeyen Sır KURULUMU

The Secret Society Bilinmeyen Sır v1.32.3101 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Secret Society Bilinmeyen Sır 1.32.3101 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Secret Society Bilinmeyen Sır 1.32.3101 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar