The Simpsons Tapped Out v4.41.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Download The Simpsons Tapped Out v4.41.0 PARA HİLELİ APK, İşletme Oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi inşa etmek, görevleri tamamlamak ve halkınızı mutlu etmektir.

The Simpsons Tapped Out MOD APK bedava alışveriş hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz inşa işlerini kolayca yapabilirsiniz. İnşa edilmeyi bekleyen onlarca yapı, zorlu görevler, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

The Simpsons Tapped Out v4.41.0 sürümünde küçük Springfield karakterleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

The Simpsons Tapped Out v4.41.0 MOD APK KURULUMU

The Simpsons Tapped Out v4.41.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Simpsons Tapped Out 4.41.0 para hile apk : oyun içinde inşaatlar yaparken istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir. (karakter alma ve bölge genişletmede hile artık sorunludur)

The Simpsons Tapped Out 4.41.0 çörek hile apk : oyun içinde inşaatlar yaparken istediğiniz gibi çörek harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz çörek miktarı önemli değildir. (karakter alma ve bölge genişletmede hile artık sorunludur)

BİLGİLENDİRME : ilk açılışta eğitim modunu bitirdikten sonra oyunu kapatıp-açın, tekrar giriş yaptığınızda inşaatlarda istediğiniz gibi para-çörek harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

The Simpsons Tapped Out v4.41.0 MOD APK DOWNLOAD

The Simpsons Tapped Out | Yeni ve Eski Sürümleri

The Simpsons Tapped Out mod apk

The Simpsons Tapped Out v4.41.5 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download The Simpsons Tapped Out v4.41.5 PARA HİLELİ APK, işletme oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...
The Simpsons Tapped Out mod apk

The Simpsons Tapped Out v4.41.0 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download The Simpsons Tapped Out v4.41.0 PARA HİLELİ APK, İşletme Oyunları, yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar