The Sims FreePlay v5.39.1 PARA HİLELİ MOD APK

The Sims FreePlay v5.39.1 PARA HİLELİ MOD APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir-ev için kendi yaşamanızı simüle etmek ve görevleri tamamlamaktır. The Sims FreePlay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli, sınırsız social puan hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Zorlu görevler, farklı ortamlar, eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. The Sims FreePlay v5.39.1 sürümünde moda-stil teması hakim olup, yeni eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims FreePlay Play Store’da 4.860.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

GOOGLEE PLAY AÇIKLAMALARI

“5 Yıldız … Sims FreePlay bir freemium Sims oyun olarak hiç tercih edebilir her şeydir.” – Gamezebo

“10/10 … mevcut en bağımlılık ve yüksek oranda cilalı oyunlarından biri ve kimse bunu indirmez için mazeret var.” – Tanrı Geek olduğunu

Simülasyon oyunları en çok satan Sims ™ serisinin yaratıcıları tam Sims deneyimi mobil yanar! Hikayen nedir? , Gerçek zamanlı olarak senin Sims ile oluşturun onların dolap ve evlerini özelleştirmek ve onlara hayallerini yardımcı olur. Komple hedefleriniz Sim İlçe genişleyen ve yol boyunca ödülleri toplayıp, Simoleons kazanmak için. mutlu Sims tutun ve onları eğlenceli ve yerine yaşam yardımcı olarak onları gelişmek izleyin!

200 milyon indirme ve artmaya devam ediyor!

SIM-eklemlefliyordu OLANAKLARI
tepeden tırnağa – ve tabandan tavana – Sims’ yaşamlarının her yönünü özelleştirmek! Şık görünümlü 34 Sims kadar tutun ve yüzme havuzları ve çoklu katlı komple hayallerindeki evleri tasarlar. Daha Sims almak ve onlar bir aile kurmak gibi bir evcil hayvan mağazası, oto galerisinde, alışveriş merkezi, ve hatta bir plaj ile Sim İlçe genişletmek! Daha sonra moda olan şeylerden onları harcamak, Yaşam Noktaları için hedeflerinize ulaşın. Yeni ilişkiler kurmak ve arkadaşlarınızın karşılaştırabilirsiniz nerede Sim Towns, sizin karşı iç tasarım becerilerini gerçek arkadaşlarınızın ziyaret edin. Sonsuz olasılıklar. Sonsuz mobil eğlence!

BAĞLI KALIN
Hayat araya iyidir. , Ilişkiler başlayın aşık, evlenmek ve bir aile. hayat boyu arkadaşlar edinin ve evcil hayvanlar için bakım. açık havada havuz partileri ve ızgara atmak veya film gece şömine başında yatmak. Bazı sorun için havasında? Sims anlaşamıyoruz zaman olduğu için drama bol var. Bir evlilik teklifi hayır demek bile, gençler ile saçma Yasası aile üyelerine kaba veya! yaşlılar için bebeklerin itibaren mükemmel Sims hikaye hayatınızı simülasyon her aşamasında ortaya çıkabilir. Aşk ve dostluklar? Dram ve ayrılıklar? Seçim her zaman senindir.

TÜM İŞ VE TÜM OYUN
Bir Sim lazım çalışma! Farklı rüya kariyer başlatın ve hatta Polis Karakolu, Movie Studio ve Hastanesi Sims’ gün uygulayın. daha fazla Sims işe gitmek, daha onlar becerileri öğrenmek ve size ödülleri veren ve başarıya giden bir yolda onları ayarı, onların maaş zam. boş zamanlarında, yemek pişirme, moda tasarımı, salsa dans ve köpek eğitim gibi farklı hobiler seçin. daha fazla dahil onlar çocuklardan yetişkinlere gençlere, daha mutlu olacak, vardır. bir hayat sizin Sims aşk oluştururken Sınırsızlığın!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Sims FreePlay v5.39.1 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
The Sims FreePlay v5.39.1 MOD APK İNDİR – 19MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
The Sims FreePlay KURULUMU

The Sims FreePlay v5.39.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims FreePlay 5.39.1 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda simoleons miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims FreePlay 5.39.1 lifestyle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda lifestyle miktarınıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir.

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar