The Sims FreePlay v5.44.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Sims FreePlay v5.44.0 PARA HİLELİ APK, simülasyon oyunları yapımcılığını ELECTRONIC ARTS yani EA Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehirde yaşamak, görevleri tamamlamak, dostlar edinmek ve gerçek hayatı simüle etmektir.

The Sims FreePlay MOD APK sınırsız simoleons hileli, sınırsız lifestyle puan hileli, sınırsız social puan hileli, bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca eşya, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, eviniz, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

The Sims FreePlay v5.44.0 sürümünde atölye, garaj ve ev tasarım etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Sims FreePlay Play Store’da 5.100.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Sims FreePlay v5.44.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

The Sims FreePlay v5.44.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

The Sims FreePlay v5.44.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims FreePlay 5.44.0 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda simoleons miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims FreePlay 5.44.0 lifestyle hile apk : oyuna giriş yaptığınızda lifestyle miktarınıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar