The Sun Origin 1.4.3 FULL APK ve PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD The Sun Origin 1.4.3 FULL APK ve PARA HİLELİ APK MOD 2050 yılında, güneş uzaya enerji felaket dalgalanma, yüzyıllardır kaosa medeniyetimizi dalma olacağını güç dalgası başlattı. bilim camiası tarafından yıllardır tahmin rağmen, onların uyarılar yerine küçük toprak endişeler üzerine kavga dünya liderleri tarafından gözardı edildi.

enerji dalga toprak çarptığında, radyoaktif parçacıkların bir fırtına, ölümcül, kanserojen sis atmosfer kaplanması. gelişigüzel öldürdü sis …, genç yaşlı, zengin ve yoksul tüm eşit ölçüde düştü. Sadece uyarıları önemsenmesi ve terk edilmiş sığınaklara sığınmış olanlar korunmuştu.

- Advertisement -

Onların malzemeleri sonunda bitti ve bu toplulukların kendi barınak çıkmaya zorlanan, onlar ıssızlık ve kaos yeni bir dünya gördü. Bir dünya ki medeniyet yasalar silahın yasayla değiştirilmişti. hala temiz su ve ekilebilir arazisi vardı birkaç alanlar acımasız savaş ağaları ve onların orduları tarafından gerçekleştirildi.

Sadece Raven olarak bilinen bir savaşçı ortaya çıkacak bu dünyada oldu. Onun iradesine çorak eğilerek halkını kurtaracak bir savaşçı. Bir gün bir efsane olacak bir savaşçı.

– bir sürükleyici, birinci şahıs görünümünde acımasız çorak keşfedin.
– Böyle mühimmat, gıda ve tıbbi malzeme olarak kıt kaynakları yönetme.
– Wasteland tehlikeleri cesur ve insanlarda, kuduz köpekler, ghoullar ve akıncılar karşı karşıya.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Sun Origin 1.4.3 FULL APK  DOWNLOAD
The Sun Origin 1.4.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.thesun.origin” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

The Sun Origin 1.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar