The Sun Origin (premium)v1.4.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Sun Origin premium v1.4.5 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve hayatta kalma oyunları, yapımcılığını ünlü AGaming+ firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile yoğun radyasyonlu ve mutasyonu uğramış hayvanlarla-insanlarla dolu gezegende hayatta kalmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

The Sun Origin MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız ekipman taşıma hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Farklı silahlar, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. 

The Sun Origin v1.4.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Sun Origin Play Store’da 1.59TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Sun Origin v1.4.5 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD


The Sun Origin v1.4.5 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

The Sun Origin v1.4.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.criticalforceentertainment.criticalops” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

The Sun Origin v1.4.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sun Origin 1.4.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar