The Sun Origin v1.5.2 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD The Sun Origin v1.5.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS, açık dünya ve hayatta kalma oyunları yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz radyasyonlu ortamlarda hayatta kalmaya çalışmak, karşınıza çıkan yaratıkları etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

The Sun Origin MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız ekipman taşıma hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde silahlar, dostlarınız, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

The Sun Origin v1.5.2 sürümünde onlarca hata ve takılma sorunu için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Sun Origin Play Store’da 1.59TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Sun Origin v1.5.2 MOD APK DOWNLOAD

The Sun Origin v1.5.2 MOD APK KURULUMU

The Sun Origin v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sun Origin 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Sun Origin 1.5.2 çanta hile apk : oyun içinde çantanıza dilediğiniz kadar ekipman alabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar