The Tiger v1.4 PARA HİLELİ APK

THE TİGER V1.4 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

NOT : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para veya elmas miktarınız önemli değildir.

The Tiger v1.4 PARA HİLELİ APK, hayvan simülasyon ve mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Swift Apps LTD firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kaplan ile bulunduğunuz açık dünya içinde avlanmak, gelişmek ve rakiplerinize karşı mücadele etmektir. The Tiger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı yenebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel yetenekler, bitmek bilmeyen mücadeleler, avlanması gereken yüzlerce hayvan ve dahası sizleri bekliyor. The Tiger v1.4 sürümünde yeni haritalar, avlanacak hayvanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Tiger Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

güçlü kaplan gibi vahşi orman keşfedin! Bu görsel olarak çarpıcı RPG sizin karakter geliştirmek ve orada en güçlü kedi dışarı olmak için yeteneklerinizi yükseltmek izin verir. iki farklı modda yeteneklerinizi deneyin: CO-OP veya PVP – Online gerçek zamanlı çok oyunculu her şeyi. dünyanın her yerinden gelen arkadaşlarınız ve kişilerle oynayın!

Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Çok RPG
Çarpıcı 3D grafikler
Güzel bir ortam
Gerçekçi hayvanlar
Karakter gelişimi ve yükseltmeleri
Kooperatif çok oyunculu avcılık ve PVP Battle Arena modları
Pürüzsüz performans

Online multiplayer SIMULATOR

gerçek zamanlı olarak diğer kaplanlar tanışın ve ormanlarda ve orman fethetmek! Onlarla birlikte veya onlara karşı – bu size kalmış, ancak vahşi doğada asla yalnız değilsin. Tüm dünya çapında oyuncular katılın!

ARKADAŞLARLA OYNAMAK

arkadaşlarınızı ve ailenizi ekleyin ve birlikte oynamak! Üyelik ve hayalinizdeki ekip oluşturmak için oyundaki diğer oyuncular davet ediyoruz. Bu kolay olmamıştı!

KARAKTER KİŞİSELLEŞTİRİLMESİ

Kendi kaplan yarat! Asya Tiger – sevdiğiniz seçin? Beyaz kaplan? Ya da belki nadir Altın Kaplan? Hangisi Karakterinizi en iyi yansıtan – bu size kalmış!

RPG SİSTEMİ

geliştirmek ve hangi becerileri orada en güçlü haline yükseltmek niteliklerini karar! Kendi kaderini kralısın çünkü akıllıca seçin!

İNANILMAZ GRAFİK

tüm yol ormanın derinliklerine sizin den başlayarak üst seviye grafik size hayran bırakacaktır. gerçekçi hayvanları Chase ve güzel bir ortam tadını çıkarın!

Çeşitli oyun modları

senin oyun tarzı seçin! av modu diğer oyuncularla işbirliği ve birlikte daha büyük yırtıcı aramanızı sağlar. Daha fazlası için, PVP modunda kendinizi denemek ve düşman kaplan takıma karşı savaşır. Zor savaşlar için hazır olun!

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

The Tiger v1.4 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]NOT : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para veya elmas miktarınız önemli değildir.[/alert]
The Tiger v1.4 MOD APK İNDİR – 78MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

The Tiger v1.4 PARA HİLELİ APK KURULUMU

The Tiger v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Tiger 1.4 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

The Tiger 1.4 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

 

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar