The Walking Zombie 2 v1.16 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Walking Zombie 2 v1.16 PARA HİLELİ APK, zombi ve FPS oyunları yapımcılığını Alda Games firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tehlikeli ortamlarda zombilere karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

The Walking Zombie 2: Zombie shooter MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp zombilere karşı mücadelenizde başarı olabilirsiniz. Farklı silahlar, zorlu bölgeler, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

The Walking Zombie 2 v1.16 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

The Walking Zombie 2 Play Store’da henüz erken erişim aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


The Walking Zombie 2 v1.16 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

The Walking Zombie 2 v1.16 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

The Walking Zombie 2 v1.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Walking Zombie 2 1.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

The Walking Zombie 2 1.16 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar