TheoTown v1.5.01 PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK

TheoTown v1.5.01 PARA HİLELİ APK, şehir kurma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Blueflower firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi inşa etmek ve en iyi şekilde yönetmeye çalışmaktır. TheoTown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. İnşa edilebilir onlarca yapı, halkınız, uğraşmanız gereken afetler ve dahası sizleri bekliyor. TheoTown v1.5.01 sürümünde metro sistemi eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. TheoTown Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Kendi şehrini yaratmak ister misin? TheoTown’da şehrini gelişirken izleyebilirsin. Konut, ticari veya endüstriyel binalar kurup onları yollarla birleştir. Şehrini parklar, okullar ve tesisler kurarak daha çekici yap.

Eğer TheoTown’un depolama aracına erişmesine izin verirsen, TheoTown oraya şehirlerini ve haritalarını yükleyecektir ve sen de bunlara erişebileceksin.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

TheoTown v1.5.01 PARA ve ELMAS HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
TheoTown 1.5.01 MOD APK İNDİR – 37MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

TheoTown KURULUMU

TheoTown 1.5.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.5.01 elmas apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TheoTown 1.5.01 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak dilediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar