TheoTown v1.5.88 MOD APK – ELMAS ve PARA HİLELİ

DOWNLOAD TheoTown v1.5.88 PARA HİLELİ APK

şehir inşa etme oyunları, yapımcılığını ünlü blueflower firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. 

- Advertisement -

TheoTown MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebilir, tüm yapısal ürünleri kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, inşa edilmeyi bekleyen yüzlerce yapı, insanlar, doğal afetler ve dahası sizleri bekliyor. 

TheoTown v1.5.88 sürümünde yılbaşı teması, yeni yapılar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

TheoTown Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


TheoTown v1.5.88 MOD APK – ELMAS ve PARA HİLELİ DOWNLOAD

TheoTown v1.5.88 MOD APK – ELMAS ve PARA HİLELİ KURULUMU

UYARI :  oyuna giriş yaparken internet bağlantınızı kapatın, aksi halde belli bir süre sonra hata verir ve oyun kapanır.

TheoTown 1.5.88 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TheoTown 1.5.88 elmas apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TheoTown 1.5.88 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak dilediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar