This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK

DOWNLOAD This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

yönetim, strateji ve polisiye oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HandyGames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız polis memurları ile bulunduğunuz şehir içinde asayişi sağlamak için görevlendirmeler yapmak, kötülere karşı mücadele etmek ve polis departmanını en iyi şekilde yönetmektir.

- Advertisement -

Uzun soluklu oyun yapısı, kazanmanız gereken para miktarı, tehlikeli insanlar, arkanızdan planlanan entrikalar ve dahası sizleri bekliyor. Oynayabilmek için orta seviyede İngilizce yeterli olacaktır.

STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

This Is the Police Play Store’da şuan ön kayıt aşamasındadır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM DOWNLOAD

This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK – TAM SÜRÜM KURULUMU

This Is the Police v1.1.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar