This War of Mine Stories v1.5.5 FULL APK (Tam Sürüm)

DOWNLOAD This War of Mine Stories v1.5.5 FULL APK, hikaye tabanlı ve hayatta kalma oyunları yapımcılığını 11 bit studios firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız baba karakteri ile bulunduğunuz savaş sonrası harabe olan kuşatılmış şehirde hayatta kalmaya çalışmak, hasta kızınızla ilgilenmek ve onu mutlu etmeye çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, yapmanız gereken seçimler, her şeyden fazla önem verdiğiniz kızınız ve dahası sizleri bekliyor.

STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. İlk oyunun devamı olarak oynanabilir 4 yeni bölgeler mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

- Advertisement -

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

This War of Mine Stories Play Store’da 6.69TL’dir, tamamen sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


This War of Mine Stories v1.5.5 FULL APK DOWNLOAD

This War of Mine Stories v1.5.5 FULL APK KURULUMU

This War of Mine Stories v1.5.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.elevenbitstudios.twomstoriesmobile” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

This War of Mine Stories v1.5.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar