This War of Mine v1.5.7 FULL APK

Download This War of Mine v1.5.7 FULL APK, hayatta kalma, seçim yapma ve hikaye oyunları, yapımcılığını 11 bit studios firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz savaştan sonraki dönemlerde harabe evler içinde mücadele etmek ve yaşamaya çalışmaktır.

This War of Mine her ne kadar ücretli bir oyun olsa da oyun içinde kilitli DLC bulunuyordu bu yüzden tüm paketler açık olarak sunuyorum bu sayede oyunu herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirsiniz. Gerçekçi savaş ortamları, ilgilenmeniz gereken insanlar, garip olaylar, kötü insanlar ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

- Advertisement -

This War of Mine v1.5.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

This War of Mine v1.5.7 FULL APK KURULUMU

This War of Mine v1.5.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.elevenbitstudios.twommobile” ve Android/obb klasörüne atalım.

This War of Mine v1.5.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

This War of Mine 1.5.7 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan DLC paketin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

This War of Mine v1.5.7 FULL APK DOWNLOAD

This War of Mine | Yeni ve Eski Sürümleri

This War of Mine FULL APK

This War of Mine v1.5.7 FULL APK

0
Download This War of Mine v1.5.7 FULL APK, hayatta kalma, seçim yapma ve hikaye oyunları, yapımcılığını 11 bit studios firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar