Tinker Island v1.4.50 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ

DOWNLOAD Tinker Island v1.4.50 ALIŞVERİŞ HİLELİ APK

yönetim ve hayatta kalma oyunları, yapımcılığını Kongregate stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ile bulunduğunuz ada içinde hayatta kalmaya çalışmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Tinker Island MOD APK yani

  • sınırsız alışveriş hileli

olarak sunuyorum bu sayede tüm kahramanları satın alabilir, istediğiniz kadar ham maddeye sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı bölgeler, onlarca eşya-ekipman ve dahası sizleri bekliyor. 

Tinker Island v1.4.50 sürümünde yeni bölgeler ve cadıdan kurtarmanız gereken prenses sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Tinker Island Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Tinker Island v1.4.50 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ DOWNLOAD

Tinker Island v1.4.50 MOD APK – ALIŞVERİŞ HİLELİ KURULUMU

Tinker Island v1.4.50 dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tinker Island 1.4.50 elmas hile apk : oyun içinde alışveriş harcama yapabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar