Tinker Island v1.4.52 MOD APK | ELMAS HİLELİ

DOWNLOAD Tinker Island v1.4.52 ELMAS HİLELİ APK, macera oyunları yapımcılığını Kongregate firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile mahsur kaldığınız adada yaşam mücadelesi vermek ve görevleri tamamlamaktır.

Tinker Island MOD APK sınırsız elmas hileli, bu sayede tüm kahramanları satın alabilir, istediğiniz kadar ham maddeye sahip olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, uzun soluklu oyun yapısı, düşmanlarınız, keşfedilecek büyük bir ada ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Tinker Island v1.4.52 sürümünde denizin derinliklerinden yükselen tapınak sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Tinker Island Play Store’da 175.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MOD APK | ELMAS HİLELİ DOWNLOAD

MOD APK | ELMAS HİLELİ KURULUMU

NOT : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para veya elmas miktarınız önemli değildir.

Tinker Island v1.4.52 dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tinker Island 1.4.52 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız sıfır “0” olsa dahi harcama yapabilirsiniz.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar