Tiny Gladiators v2.2.6 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Tiny Gladiators v2.2.6 PARA HİLELİ APK

Kıyasıya mücadele etme ve dövüş türündeki oyunlar, yapımcılığını BoomBit Games firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gladyatör ile bulunduğunuz arenada rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Tiny Gladiators içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı-zırhı satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Onlarca silah-zırh, zorlu rakipler, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

Tiny Gladiators v2.2.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Tiny Gladiators Play Store’da 310.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Tiny Gladiators v2.2.6 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Tiny Gladiators v2.2.6 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Tiny Gladiators v2.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tiny Gladiators 2.2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tiny Gladiators 2.2.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar