Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 – PARA HİLELİ APK

Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 – PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve askeri oyunları seviyorsanız yapımcılığını ünlü CHILLINGO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askerleriniz ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Tiny Troopers 2 Special Ops içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silah ve yan ekipmanları satın alabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, karmaşık bölümler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Tiny Troopers 2: Special Ops Play Store’da 370.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Minik Askerler geri döndü ve her zamankinden daha iyi! Yeni üniformalar içinde dışarı katlı ve askeri donanım en son spor, askerler sadece geri kavgaya için kaşınıyor! cesaretini test ve üç heyecanlı özel operasyonlar için zafer askerleri kurşun!

KİLİDİ ​​VE RULO!
Bir Araca atlamak ve tank mermileri ve mermi yağmuru kaçınırken sürücü düşman musallat toprakları ile yolunu yapar gibi .50 Cal taret-silahı başına geç.

A-TEN HUT!
Yeni üniformalar ile polislerin özelleştirin ve askeri rütbeleri onları eğitmek. Onları savaş alanında uzun hayatta yardımcı olmak için kendi tüfek ve vücut zırhı yükseltin.

ÖZEL KUVVETLER
senin görevlerde size yardımcı olmak için Flamer wielding Delta Force, elit ve alev için sağlık görevlileri ve makine topçularının arasında değişen Acemi uzmanları.

ORTALAMA VE YALIN
Senin takım taşımak için kaygan dokunmatik kontrolleri kullanın mermi yağmuru açığa ve düşman bombası, roket ve hava saldırıları ile yer alıyor kırıp.

Horde SURVIVE!
Minik Askerleri 3 aksiyon dolu haritalarda zombi sonsuz dalgaları ile savaşmak yardımcı olun. Eğer ölümsüz ordularını arasında ne kadar süre hayatta kalabilir?

Herhangi içi satın alma yapmadan önce fatura mükellefi danışın.

Önemli Tüketici Bilgilendirme. Bu uygulama: EA’nın Kullanıcı Sözleşmemizi kabul gerektirir.
EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası geçerlidir. oyun içi reklam içerir. Üçüncü sunma taraf reklam ve analitik teknolojisi sayesinde verileri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı bakınız). (Ağ ücrete tabi olabilir) kalıcı bir Internet bağlantısı gerektirir. 13. üzerinde hedef kitlesi İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir oyuncuların Facebook bildirimleri ve bağışları üzerinden iletişim sağlar. Oyun ayarlarına bakın devre dışı bırakın.

Tiny Troopers 2 Special Ops OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 – PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 MOD APK İNDİR – 56MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Tiny Troopers 2 Special Ops KURULUMU

Tiny Troopers 2 Special Ops v1.4.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tiny Troopers 2 Special Ops 1.4.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tiny Troopers 2 Special Ops 1.4.7 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar