Tır Simülatörü Avrupa 2 MOD APK v0.26 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.26 PARA HİLELİ APK, kamyon – tır sürme simülasyon oyunları yapımcılığını WandA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde taşıma görevlerini yapmak ve para kazanmaktır.

Tır Simülatörü Avrupa 2 MOD APK yani sınırsız para hileli bu sayede dilediğiniz aracı ve dorseyi satın alabilir, zorlu yolları kolayca aşabilirsiniz. Geniş şehir ortamı, farklı modellerde araçlar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Tır Simülatörü Avrupa 2 v0.26 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Tır Simülatörü Avrupa 2 Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Tır Simülatörü Avrupa 2 MOD APK v0.26 | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Tır Simülatörü Avrupa 2 MOD APK v0.26 | PARA HİLELİ KURULUMUTır Simülatörü Avrupa 2 v0.26 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tır Simülatörü Avrupa 2 0.26 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Tır Simülatörü Avrupa 2 0.26 seviye hile apk : oyun içinde tüm araç ve dorseleri satın alabilmeniz için yüksek seviye olarak başlarsınız.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar