Titan Quest3 MOD APK v1.0.1 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Titan Quest v1.0.13 PARA HİLELİ APK, RPG, aksiyon ve açık dünya oyunları, yapımcılığını HandyGames ve DotEmu firmalarının ortaklaşa üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve gelişmeye çalışmaktır.

Titan Quest MOD APK yani sınırsız para hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, en iyi ekipmanları kullanıp yenilmez olabilirsiniz. Geniş açık dünya, mistik bir evren, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Diablo türünü sevenlere hitap edecek oyunlardan birisidir.

- Advertisement -

Titan Quest v1.0.13 sürümünde onlarca hata için düzenlemesi yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Titan Quest Play Store’da 30.99TL’dir 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Titan Quest3 MOD APK v1.0.1 | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK | Mod APK


Hilesiz APK | Full APK | Orjinal APK


Titan Quest3 MOD APK v1.0.1 | PARA HİLELİ KURULUMUTitan Quest v1.0.13 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dotemu.titanquest” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Titan Quest v1.0.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Titan Quest 1.0.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar