Tomb Hunter Pro MOD APK v1.0.2 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Tomb Hunter Pro v1.0.2 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS türündeki oyunları yapımcılığını IMCrazy stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zindanlarda karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Tomb Hunter Pro MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede istediğiniz silahları satın alabilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Tehlikeli yaratıklar, evcil hayvanlarınız, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Tomb Hunter Pro v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Tomb Hunter Pro Play Store’da 9.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Tomb Hunter Pro MOD APK v1.0.2 | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Tomb Hunter Pro MOD APK v1.0.2 | PARA HİLELİ KURULUMUBİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para – elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Tomb Hunter Pro v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tomb Hunter Pro v1.0.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Tomb Hunter Pro v1.0.2 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcaması yapabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar