Toon Blast v3757 MOD APK – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Toon Blast v3757 PARA HİLELİ APK

bulmaca oyunları, yapımcılığını Peak Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızda bulunan aynı renkten küpleri patlatmak ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Toon Blast MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız can hileli
  • sınırsız özel yetenek hileli
  • sınırsız hamle hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm aşamaları kolayla bitirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yüzlerce bölüm, özel yetenekler, farklı modlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Toon Blast v3757 sürümünde yeni bölümler ve etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Toon Blast Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Toon Blast v3757 MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Toon Blast v3757 MOD APK – MEGA HİLELİ KURULUMU

Toon Blast v3757 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Toon Blast 3757 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Toon Blast 3757 can hile apk : oyun içinde canınız asla azalmaz.

Toon Blast 3757 hamle hile apk : oyun içinde bölümlerde hamle sayınız biterse, oyun içi parayla satın alabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar