Torque Burnout v2.1.3 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Torque Burnout v2.1.3 PARA HİLELİ APK

araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını League of Monkeys firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak, rakiplerinizle mücadele etmek ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Torque Burnout MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız puan hileli
  • gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modeller arabalar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

Torque Burnout v2.1.3 sürümünde plaka ekleme sistemi ve yeni araç tasarımı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Torque Burnout Play Store’da 235.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Torque Burnout v2.1.3 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Torque Burnout v2.1.3 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Torque Burnout v2.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout 2.1.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.1.3 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puan miktarına bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.1.3 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout 2.1.3 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar