Torque Burnout v2.1.7 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Torque Burnout v2.1.7 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunları yapımcılığını Grease Monkey Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak, yüksek puanlara ulaşmak ve rakiplerinizi geride bırakmaktır.

Torque Burnout MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız puan hileli, gerçek parayla satılan arabalar ve birçok ögeyi kullanıma açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Torque Burnout v2.1.7 sürümünde 1TUFHG aracı için yenilenmiş görünüm ve donanımlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Torque Burnout Play Store’da 245.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Torque Burnout v2.1.7 MOD APK

Torque Burnout v2.1.7 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Torque Burnout v2.1.7 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUTorque Burnout v2.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Torque Burnout 2.1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.1.7 puan hile apk : oyuna giriş yaptığınızda puan miktarına bakmanız yeterlidir.

Torque Burnout 2.1.7 araba hile apk : oyun içindeki birçok araba kullanıma açıktır. (gerçek parayla satılan araçta dahildir) doğal olarak yüksek level olmanıza gerek yoktur.

Torque Burnout 2.1.7 mega hile apk : oyun içindeki birçok geliştirme paketi kullanıma açıktır lastik-motor-renk-jant ve dahasını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz doğal olarak yüksek seviye olmanıza gerek yoktur.

UYARI : oyunu ilk açtığınız zaman profil seçme ekranı gelirse parası yüksek olanı seçip devam edin.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına Gerek Yoktur.)


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar