Town Village V1.7.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Town Village Çiftlik, İnşa, Ticaret v1.7.2 PARA HİLELİ APK,  para ve elmas hilelidir, şehir yönetimi ve inşa oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Sparkling Society stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak, yönetmek, ticaret yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Town Village Çiftlik, İnşa, Ticaret içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede rahatça inşa işlerini yapabilir, arazinizi büyütebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı, inşa edebileceğiniz onlarca bina, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. Town Village v1.7.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni animasyonlar eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Town Village Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

- Advertisement -

Town Village V1.7.2 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Town Village V1.7.2 MOD APK DOWNLOAD 45 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Town Village KURULUMU

Para ve Elmas Adetine Bakmayın Oyunun Tadını Cıkarın 😉

Town Village v1.7.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Town Village 1.7.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Town Village 1.7.2 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar