Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 PARA HİLELİ MOD APK

Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playrix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine çiftliğinizi, şehrinizi kurmak yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. Township Şehir ve Çiftlik içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz yapıları kolayca inşa edebilir, şehrinizi hızlıca büyütebilirsiniz. İnşa edilmeyi bekleyen onlarca yapı, halkınız, hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 sürümünde yeni dekorasyon ürünleri ve su altı macerası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D-2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Township Şehir ve Çiftlik Play Store’da 4.400.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.
Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 MOD APK İNDİR – 97MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Township Şehir ve Çiftlik KURULUMU

Township Şehir ve Çiftlik v5.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Township Şehir ve Çiftlik 5.9.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Township Şehir ve Çiftlik 5.9.0 altın hile apk : oyun içinde altın gerektiren harcamalarda para kullanabilirsiniz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar