Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 PARA HİLELİ APK

şehir yönetim ve çiftlik inşa oyunları, yapımcılığını Playrix Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine şehrinizi kurmak en iyi şekilde yönetmek ve halkınızı mutlu etmektir. 

- Advertisement -

Township Şehir ve Çiftlik MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz yapıları kolayca inşa edebilir, şehrinizi hızlıca büyütebilirsiniz. İnşa edilmeyi bekleyen binalar, zorlu işler, tarlalar, hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 sürümünde Çin yeni yılı (ay yeni yılı) etkinlikleri, yeni dekorasyon malzemeler, deniz canlıları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D-2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Township Şehir ve Çiftlik Play Store’da 4.920.000’den fazla indirilmiş.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Township Şehir ve Çiftlik v6.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Township Şehir ve Çiftlik 6.4.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Township Şehir ve Çiftlik 6.4.0 altın hile apk : oyun içinde altın gerektiren harcamalarda para kullanabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar