TRAIL CLIMB v1.20 FULL APK | TAM SÜRÜM

DOWNLOAD TRAIL CLIMB v1.20 FULL APK, araba sürme oyunları yapımcılığını GOOD BOYS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun başarılı oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, yüksek tepeleri aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Farklı modellerde araçlar, bitmek bilmeyen yollar, çekilmesi gereken ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor.

TRAIL CLIMB v1.20 sürümünde 2 yeni araç “TANK” ve “FZ” eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Gezegenlerden tutunda dağlara kadar uzanan tehlikeli yollar ve güçlü arabalar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

- Advertisement -

TRAIL CLIMB Play Store’da 6.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


TRAIL CLIMB v1.20 FULL APK | TAM SÜRÜM DOWNLOAD

TRAIL CLIMB v1.20 FULL APK | TAM SÜRÜM KURULUMU

TRAIL CLIMB v1.20 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.GB.TRAILCLIMB” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

TRAIL CLIMB v1.20 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar