Trial Xtreme 4 v2.8.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Trial Xtreme 4 v2.8.0 MOTOSİKLET HİLELİ APK,

yarış, simülasyon ve cross motosiklet sürme oyunları, yapımcılığını Deemedya INC stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak ve bitiş çizgisine rakibinizden önce varmaktır. 

- Advertisement -

Trial Xtreme 4 MOD APK yani

  • tüm motosikletler
  • eşyalar
  • karakter ekipmanları kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, en güzel motosiklet modellerini kullanabilirsiniz. Zorlu yollar, dünyanın dört bir yanından rakipler, hızlı motosikletler ve dahası sizleri bekliyor. 

Trial Xtreme 4 v2.8.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

Trial Xtreme 4 Play Store’da 650.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Trial Xtreme 4 v2.8.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Trial Xtreme 4 v2.8.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Trial Xtreme 4 v2.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trial Xtreme 4 2.8.0 hile apk : oyun içinde bulunan tüm kilitli ögeler kullanıma açıktır dilediğiniz motoru kullanabilir, motosiklet sürücüsünü istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani TEK APK dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar