Trials Frontier v6.9.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Trials Frontier v6.9.0 PARA HİLELİ APK, motosiklet yarış ve cross oyunları yapımcılığını ünlü Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız motosiklet ile bulunduğunuz engebeli yollarda sürüşler yaparak bitiş çizgisine ulaşmak, görevleri tamamlamak ve rakiplerinizi geçmektir. 

Trials Frontier MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede dilediğiniz motosikleti satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi geçebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, özel motosikletler, parçalar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Trials Frontier v6.9.0 sürümünde DAKAR 2018 yarışlarının teması hakimdir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Trials Frontier Play Store’da 1.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Trials Frontier v6.9.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Trials Frontier v6.9.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

BİLGİLENDİRME eğer lisans hatası verirse oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan İndirmey başlayıp iptal edin sonra oyunu tektat kurun Lisans hatası vermeyecektir ve Obb dosyasını kurulumda indirecektir.

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APKdosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Trials Frontier v6.9.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.redlynx.trialsfrontier.ggp” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Trials Frontier v6.9.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trials Frontier 6.9.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz daima artar.

Trials Frontier 6.9.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar