Truck Simulation 19 v1.6 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Truck Simulation 19 v1.6 PARA HİLELİ APK

kamyon, tır sürme simülasyon oyunları, yapımcılığını astragon Entertainment GmbH firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yük taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Truck Simulation 19 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli
  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz araçları satın alıp, yolların kralı olabilirsiniz. Uzun yollar, farklı modellerde araçlar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. 

Truck Simulation 19 v1.6 sürümünde yeni kuzey bölgesi, 7 şehir, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır.  Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Truck Simulation 19 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Truck Simulation 19 v1.6 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Truck Simulation 19 v1.6 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Truck Simulation 19 v1.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.astragon.trucksimtwo” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Truck Simulation 19 v1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Truck Simulation 19 1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Truck Simulation 19 1.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Truck Simulation 19 1.6 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan TAM SÜRÜM oyunun kilidi açıktır. (satın alma kısmında gözükse de tüm kamyon ve bölgelerin kilidi açıktır)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar