True Surf v1.0.8.4 MOD APK | TÜM EKİPMANLAR AÇIK

DOWNLOAD True Surf v1.0.8.4 MEGA HİLELİ APK, su sporu oyunları yapımcılığını ünlü True Axis firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sörfçü ile bulunduğunuz dalgalı sular üstünde ilerlemek, görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır.

True Surf MOD APK tüm sörf tahtaları ve giysilerin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, su üstünde özel hareketler sergileyebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca ekipman, yarışmalar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

True Surf v1.0.8.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

True Surf Play Store’da henüz tamamen indirilmeye sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


True Surf v1.0.8.4 MOD APK | TÜM EKİPMANLAR AÇIK DOWNLOAD


True Surf v1.0.8.4 MOD APK | TÜM EKİPMANLAR AÇIK KURULUMU

True Surf v1.0.8.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

True Surf 1.0.8.4 hile apk : oyun içindeki tüm sörf tahtalarının ve giysilerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar