Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK (Tüm Kilitler Açık)

DOWNLOAD Turbo Dismount v1.37.0 FULL APK, kaza simülasyon ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Secret Exit firmasının üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve araba ile bulunduğunuz bölümde tehlikeli yollar üstünde ilerlemek, kaza yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

Turbo Dismount MOD APK tüm kilitler açık

- Advertisement -

yani dilediğiniz karakterleri, araçları kullanabilir, istediğiniz bölümlerde oynayabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, komik karakterler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Turbo Dismount v1.37.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Turbo Dismount Play Store’da 690.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK DOWNLOAD

Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK KURULUMU

Turbo Dismount v1.37.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Turbo Dismount 1.37.0 hile apk : oyun içindeki tüm bölümler ve araçlar kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar