Ücretsiz İndir Yoast SEO Premium v7.5

Ücretsiz İndir Yoast SEO Premium v7.5 – En İyi WordPress SEO Plugin Nulled. Bu, en son 15 Mayıs 2018 tarihinde Yoast’ta güncellenen en son sürümüdür. Yoast SEO Premium 7.5 Nulled’i indirin . Bu eklenti, Joost de Valk ve Yoast’taki ekibi tarafından sitenizin SEO’sunu ihtiyaç duyulan tüm yönleriyle geliştirmek için sıfırdan yazılmıştır.

Bu Yoast SEO Premium eklentisi, tüm teknik optimizasyona dikkat çekmek için ekstra milleri harcarken, daha da önemlisi, her şeyden önce, daha iyi içerik yazmanıza yardımcı olur. Yoast SEO Premium, makalelerinizi yazarken bir odaklama anahtar kelimesi seçmenizi zorlar ve her defasında bu odak anahtar kelimesini kullandığınızdan emin olur.

- Advertisement -

Ücretsiz İndir Yoast SEO Premium v7.5
Ücretsiz İndir Yoast SEO Premium v7.5

 

geliştirmeleri:
* Rusça için okunabilirlik analizi ekler.
* Erişilebilirliği artırır.

hata düzeltmeleri:
* OpenGraph'ten kaldırılan belirli en boy oranlarına sahip resimlerin bulunduğu bir hatayı düzeltir. Bu Facebook paylaşımı ile beklenmedik sonuçlara neden oldu. En boy oranı kontrolü tamamen kaldırıldı.
* Birden çok cümle, ünlem işareti veya elips şeklinde biten cümlelerin birden çok cümle olarak ele alındığı bir hatayı düzeltir.
* Birden fazla sitede Yoast SEO seçenekleri elde etmeye çalışırken bir hata giderir, yanlış değerlerin iade edilmesine neden olur.
* Site alanı Yönetici alanından farklı olduğunda site haritası stilinin yüklenemediği bir hatayı düzeltir.
* Yönetici çubuğunun hala eski kopya kullanıldığı bir hatayı düzeltir: Gösterge panosu Genel olarak yeniden adlandırıldı.

Not :Sen edebilirsiniz İndir Yoast SEO Premium v7.5 Nulled Free aşağıdaki indirme bağlantıları oluşturur. Dosyaları, yalnızca test amaçlı premium temalar, eklentiler ve php betikleri sağlayan GPL (GNU Genel Kamu Lisansı) şartları altında paylaşırız. Orijinal geliştirici / tasarımcıdan herhangi bir tema / eklenti / komut dosyası satın almadan önce WordPress ve blog yazarlarının web tasarımını ve komut dosyalarını dünya çapında kullanıcılara tanıtıyoruz. Ürün gereksinimlerinizi karşılar ve bundan memnun kalırsanız, ticari kullanım için geliştirici Yoast’tan satın alın  . Bu dosyalardan herhangi birini barındırmıyoruz, bu site sadece internet üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilen bireysel kullanıcılar tarafından 3. taraf sitelere ait indirme linkleri içeriyor.

DEMO Yoast SEO Premium v7.5 Nulled

DEMO Yoast SEO Premium v7.5

Ücretsiz indir Yoast SEO Premium v7.5 Nulled ALTARNATİF LİNKLERzippyshare.com

dropjiffy.com

openload.co

solidfiles.com

userscloud.com

tusfiles.net

drive.google.comEğer yukarıdaki Yoast SEO Premium v7.5 indirme linkleri – En iyi WordPress SEO Plugin Nulled çalışmıyorsa, aşağıdaki download jeneratörünü kullanarak yeni bir indirme linki oluşturabilirsiniz. Sadece adınızı ve e-postanızı doldurun, yeni indirme linki e-postanıza gönderilecektir.

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar