Ultimate Derby Online v1.0.2 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Ultimate Derby Online v1.0.2 PARA HİLELİ APK, araba savaş oyunları yapımcılığını Rock App Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Ultimate Derby Online içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz arabayı satın alıp rahatça düzenleyebilirsiniz. Farklı araba modelleri, tek-çok kişilik oyun desteği, geniş arena ve dahası sizleri bekliyor. 

Ultimate Derby Online v1.0.2 sürümünde yeni araba eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Ultimate Derby Online Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Ultimate Derby Online v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD
Ultimate Derby Online v1.0.2 MOD APK KURULUMU

Ultimate Derby Online v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ultimate Derby Online 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ultimate Derby Online 1.0.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar