Undead Horde v1.1.3 FULL APK

Download Undead Horde v1.1.3 FULL APK, savaş, strateji ve kıyasıya mücadele oyunları, yapımcılığını 10tons Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ölü çağıran kahraman ile ordunuzu kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve haritanın tamamını işgal etmektir. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yetenekleriniz, zorlu düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Düşmanlarınızı yok edin, tekrar diriltin ve yenilmez ordunuzu kurun.

Undead Horde v1.1.3 sürümünde herkes için indirilebilir olarak sunulmuştur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Undead Horde v1.1.3 FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

Undead Horde v1.1.3 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.the10tons.UndeadHorde” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Undead Horde v1.1.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Undead Horde v1.1.3 FULL APK DOWNLOAD

Undead Horde | Yeni ve Eski Sürümleri

Undead Horde mod apk

Undead Horde v1.1.3 FULL APK

0
Download Undead Horde v1.1.3 FULL APK, savaş, strateji ve kıyasıya mücadele oyunları, yapımcılığını 10tons Ltd firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir....

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar