Undervault v1.2.2 FULL APK MOD

DOWNLOAD Undervault v1.2.2 FULL APK, KİLİTLER AÇIK, mini RPG, hayatta kalma ve macera türündeki oyunlar, yapımcılığını Angry Kid stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz odalarda görevleri tamamlamak, sizden istenilenleri yapmak ve yaratıklara karşı mücadele etmektir. 

Undervault içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek para satılan karakterlerin kilidi açık, gerçek parayla satılan tam sürüm oyunun kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kahramanları kullanabilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen ortamlar, yaratıklar, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

- Advertisement -

Undervault v1.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Undervault Google Play Store’da 3.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Undervault v1.2.2 FULL APK  DOWNLOAD
Undervault v1.2.2 MOD APK KURULUMU

Undervault v1.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Undervault 1.2.2 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

Undervault 1.2.2 full apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tam sürüm oyun kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar