Unfinished Mission v3.0 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Unfinished Mission v3.0 PARA HİLELİ APK

Aksiyon ve keskin nişancılık oyunları, yapımcılığını Timuz Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Unfinished Mission içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı silahlar, tehlikeli düşmanlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Unfinished Mission v3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Unfinished Mission Google Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Unfinished Mission v3.0 PARA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Unfinished Mission v3.0 PARA HİLELİ APK MOD KURULUMU

Unfinished Mission v3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Unfinished Mission 3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar