Unkilled v2.0.3 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Unkilled v2.0.3 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombi oyunları yapımcılığını MADFINGER Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri yok etmek, insanlara yardım etmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır.

Unkilled MOD APK sınırsız mermi hileli, sınırsız özellik (adrenalin-ilaç-roket gibi) kullanma hileli, bu sayede tüm görevleri kolayca tamamlayabilir, yenilmez olup güçlü zombileri rahatlıkla yok edebilirsiniz. Onlarca silah, tehlikeli zombiler, zorlu bölümler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Unkilled v2.0.3 sürümünde silahlarla ilgili geliştirmeler yapılmış olup, hata düzenlemelerine yer verilmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Unkilled Play Store’da 600.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Unkilled v2.0.3 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Unkilled v2.0.3 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

Unkilled v2.0.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.unkilled” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Unkilled v2.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Unkilled 2.0.3 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Unkilled 2.0.3 özellik hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi roket, ilaç ve adrenalin kullanabilirsiniz, sayısı azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar