Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi

Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi Ücretsi İndir – ThemeForest | With CSSJockey Unlimited Pop-Ups WordPress Plugin v1.4.5 Özel stiller, boyut, renkler, görüntüleme seçeneklerine sahip farklı pop-up’ları kolayca oluşturabilir ve her tür premium içerik, CSS, HTML, JavaScript ve WordPress Kısa Kodlarını ekleyebilirsiniz. Web sitenizin tüm sayfalarında veya belirli sayfalarında görüntülenecek farklı pop-up’ları kolayca seçebilir ve güvenilir şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu profesyonel eklenti, görüntülenen sayfa posta, sayfa kategorisi, arşiv vb. Olup olmadığını kontrol etmek yerine, tek bir kontrol kullanmak için hız için tamamen optimize edilmiştir.

Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi
Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi

  1. Web sitenizin ziyaretçisinin dikkatini çekip onları bir eylemde bulunmaya yönlendirmek mi istiyorsunuz?
  2. Mailchimp ve diğer e-posta abonelik formlarını eklemek ve bunları mod kutusunda veya şık bir animasyon içeren bir pop-up’da göstermek ister misiniz?
  3. Bir kullanıcı belirli bir sayfaya geldiğinde ürün videosunu vurgulamak ister misiniz?

CSSJockey WordPress Pop-up’lar eklentisiyle, özel stiller, renkler, boyut, görüntüleme seçenekleriyle farklı türde açılır pencereler oluşturabilir ve her tür içerik, HTML, CSS, Javascript ve WordPress Kısa Kodlarını ekleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Web sitenizin tüm sayfalarında veya belirli sayfalarında görüntülenecek farklı pop-up’ları kolayca seçebilir ve yapılandırabilirsiniz. Bu eklenti, gösterilen sayfa posta, sayfa kategorisi, arşiv vb. Olup olmadığını kontrol etmek yerine, tek bir kontrol kullanmak için hız için optimize edilmiştir. Açılır pencereyi mevcut görüntülenen Url ile eşleştiririz.

Bu eklenti ile birlikte gelen tüm özelliklerin bir listesi:

Sınırsız Açılır Pencereler Web sitenizin
tamamı veya belirli sayfalarında görüntülemek istediğiniz sayıda açılır pencere oluşturun . Açılır pencereyi görüntülemek istemediğiniz bazı sayfaları hariç tutmayı da seçebilirsiniz.

9 farklı yer
Herhangi bir pop-up’ı üst kutu, üst çubuk, alt çubuk, sol panel, sağ panel ve üst sol, sağ üst, alt sol veya sağ alt kutu olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz .

Sınırsız renkler ve Stiller Farklı
pop-up için farklı arka plan rengini, metin rengini, bağlantı rengini seçebilir ve bunları benzersiz yapabilirsiniz. Varsayılanların üzerine yazmak için içerik ve genişlik için doldurma belirtebilirsiniz.

Her tür içerik
Açılır pencerede görüntülenecek herhangi bir içerik türünü belirtebilirsiniz. İçerik, resim ve herhangi bir WordPress Kısa Kodunu eklemek için WordPress editör kutusunu kullanabilirsiniz veya herhangi bir geçerli HTML, CSS veya Javascript kodu eklemek için metaboks kullanabilirsiniz.
Kullanıcı rolü tabanlı ekran Her bir pop-up için ziyaretçilere veya farklı rollere sahip kullanıcılar için görüntülemeyi seçebilirsiniz.

Zorunlu Görüntü Seçenekleri Web sitenizin
tüm sayfalarında bir pop-up göstermeyi veya pop- up’u görüntülemek istediğiniz her URL’yi belirtmeyi seçebilirsiniz .

Tabletlerde veya Mobilde kişisel pop-up’ları gizle İsteğinize göre tabletlerde
olduğu gibi cep telefonundaki de herhangi bir pop-up’ı gizlemeyi seçebilirsiniz.

Saniye cinsinden
açılan gecikme Sayfa açıldığında tüm öğeleri yüklediğinizde açılır pencereyi göstermeyi seçebilir veya açılır pencereyi ertelemek için birkaç saniye sürebilirsiniz.

Giriş ve çıkış etkinlikleri için
66 animasyon türü Pop-up’ı görüntülemek veya gizlemek için yaklaşık 66 farklı türde animasyon stili arasından seçim yapabilirsiniz. Pop-up giriş ve çıkış olaylarının farklı animasyonlarını belirtebilirsiniz.

Çerez tabanlı ekran
Kullanıcılarınızı, bir sayfaya veya siteye tekrar tekrar bir pop-up görüntüleyerek hatalardan birakmak istemiyorsanız, çerez süresinin dolması için birkaç gün ayırarak bir açılır pencereyi engelleyebilirsiniz.

Zamanlanmış Açılır
Pencereler Belirtilen bir tarih aralığı içinde bir pop-up göstermeyi seçebilirsiniz. Herhangi bir etkinliği veya yarışmayı terfi ettiriyorsanız, bu en iyisidir.

OnClick Bağlama
Bir pop-up için bir css .class adı veya benzersiz #id belirtebilir ve herhangi bir tıklanabilir HTML öğesine sınıf veya kimlik ekleyebilirsiniz. Tıklama etkinliklerine sahip açılır pencereler, öğe için tıklama etkinliğinde yalnızca gösterilir ve sayfa yükünde gösterilmez.

Fare sağ tıklama bağlama
Bir pop-up oluşturabilir ve farenin sağ tuşuyla bağlayabilirsiniz . Herkes bu pop-up’ın görüntülendiği sayfada herhangi bir yeri sağ tıklarsa varsayılan sağ tıklama menüsü yerine pop-up görür.

Kapatma
penceresiyle ESC tuşu veya açılan menünün dışını tıklatarak Kapatma penceresini ESC tuşuyla etkinleştirmeyi veya devre dışı bırakmayı veya açılır kutunun dışındaki herhangi bir yeri tıklatmayı seçin.

Otomatik gizle ve Açılır
Pencereleri Zorla Açılan pencereyi birkaç saniye zorla kaldırabilir ve kapat düğmesini gizleyebilirsiniz; böylece, kullanıcı, belirtilen saniye sonra otomatik gizleme eylemi tetikleyinceye kadar bekleyip açılır pencereye bakmanız gerekir.

Pop-
up’da Kapat düğmesi Kapat eylemini tetiklemek için herhangi bir pop-up pencerede css sınıfı .close-popup ile bir HTML öğesi / link etiketi ekleyebilirsiniz.

Kurulumu kolay
Bu eklentiyi yüklemeniz ve etkinleştirmeniz yeterlidir ve Mesajlar menüsünün altında Pop-Ups adlı özel bir yazı türünü göreceksiniz. Daha sonra, normal olarak diğer yayınlarla yaptığımız gibi pop-up’ları oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Tercüme hazır 

Front-end display tüm kullanıcı tarafından üretilen içeriğidir ancak admin alanını başka bir dile tercüme etmek isterseniz .po dosyasını POEDIT yazılımı ile kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Demo Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi

Tam Demo Sayfa

indir Unlimited Pop-Ups v1.4.5 WordPress Eklentisi


 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar