Sending
User Review
3.89 (9 votes)

DOWNLOAD VAVOO TV PRO APK v2.6 – Beinsports İzle VAVOO AG tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir IP TV uygulamasıdır.

Vavoo TV PRO APK, Alman yapımı bir ip tv uygulamasıdır. Bu uygulama ile ücretli olan tüm kanalları izleyebilirsiniz. Türkiye’de özellikle Beinsports izlemek için kullanılan uygulama yalnız ARM v7 cihazlarla uyumludur. Eğer APK kurarken yüklenemedi hatası ile karşılaşırsanız cihazınız uyumsuz demektir.


Vavoo TV PRO APK:
– Uygulama tamamen pro sürümdür. Reklam çıkmıyor. Ücret istemiyor.
– Uygulamanın ana dili Almanca ve Türkçe dil paketine gerek yok. Anlaşılabiliyor.
– İçeriğinde; sinema filmleri, diziler, Netflix, Amazon Prime, Maxdome, Canlı TV (Live TV) gibi ögeler bulunuyor. Tüm izlenebilir ögeleri 1080p kalitede izleyebilirsiniz. Fakat Türkçe altyazı olmadığı için pek işimizi görmüyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


vavoo.tv 2.6 FULL APK | Beinsports | FUTBOL İZLE DOWNLOAD

vavoo.tv 2.6 FULL APK | Beinsports | FUTBOL İZLE KURULUMU

Vavoo TV yi açın.

Açtığınızda karşınıza vavoo.tv yazan bir bölüm gelecek. vavoo.tv yazısını silip yerine:

vavoo.to yazın ve OK tuşuna basın. 35.5MB dosya indirecek. İndirme işlemi tamamlanınca uygulama yeniden başlatılacaktır.

Uygulama MAVİ renkte açıldıysa işlem tamamdır. LIVE TV yazan yere gelip istediğinizi izleyebilirsiniz.

NOT: Eğer daha önce bir bundle kurduysanız çalışmıyorsa yeni bundle denemek için uygulamaya basılı tutup “Uygulama Bilgileri” ne girip Depolama dan veriyi silin. Tekrar uygulamayı açıp yeni bundle girebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


5/5 (3 Reviews)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir