vavoo.tv 2.6 FULL APK | Beinsports | FUTBOL İZLE

DOWNLOAD VAVOO TV PRO APK v2.6 –  VAVOO AG tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir IP TV uygulamasıdır.

Vavoo TV PRO APK, Alman yapımı bir ip tv uygulamasıdır. Bu uygulama ile ücretli olan tüm kanalları izleyebilirsiniz. Türkiye’de özellikle Beinsports izlemek için kullanılan uygulama yalnız ARM v7 cihazlarla uyumludur. Eğer APK kurarken yüklenemedi hatası ile karşılaşırsanız cihazınız uyumsuz demektir.

- Advertisement -


Vavoo TV PRO APK:
– Uygulama tamamen pro sürümdür. Reklam çıkmıyor. Ücret istemiyor.
– Uygulamanın ana dili Almanca ve Türkçe dil paketine gerek yok. Anlaşılabiliyor.
– İçeriğinde; sinema filmleri, diziler, Netflix, Amazon Prime, Maxdome, Canlı TV (Live TV) gibi ögeler bulunuyor. Tüm izlenebilir ögeleri 1080p kalitede izleyebilirsiniz. Fakat Türkçe altyazı olmadığı için pek işimizi görmüyor.

 

vavoo.tv 2.6 FULL APK | Beinsports | FUTBOL İZLE DOWNLOAD

UYGULAMA SİLİNMİŞTİRvavoo.tv 2.6 FULL APK | Beinsports | FUTBOL İZLE KURULUMU

 Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Rush Rally 3 v1.64 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Rush Rally 3 v1.64 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve ralli oyunları, yapımcılığını Brownmonster Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir....

Dream League Soccer 2019 v6.13 MOD APK | PARA ve FUTBOLCU HİLELİ

Dream League Soccer 2019 v6.13 Para HİLELİ APK, futbol oyunları yapımcılığını First Touch Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Last Day on Earth Survival v1.11.6 MOD APK (Mega Hileli)

DOWNLOAD Last Day on Earth Survival v1.11.6 PARA HİLELİ APK yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üstlendiği...

Drift Max Pro v1.63 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Drift Max Pro v1.63 PARA HİLELİ APK drift yapma ve araba sürme oyunları,...

Olta (Fishing Hook) v2.2.3 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Olta v2.2.3 PARA HİLELİ APK, balık tutma ve avcılık oyunları yapımcılığını Mobirix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Grotte 4.4 WooCommerce Tema

Ücretsiz Grotte WordPress Tema , alışveriş sitelerine biraz tatlılık ve cesur bir unutulmaz deneyim eklemek isteyen özel bir WooCommerce mağazası teması. Yepyeni “Buy For Me” özelliği...