Vector Full 1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Vector Full 1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ, Vector Full çok çevik bir karakter ile arkanızdan gelen kötü adamlardan kaçacağınız bir aksiyon oyunudur. Çok hızlı olmanız gereken bir oyunla karşı karşıyasınız. Oyuna başladığınızda bölüm yavaş bir şekile ilerlediği için alışabiliyorsunuz canım yegenlerim. Zaten Türkçe olduğu içinde eğer bir sorununuz yok ise Vector Full oyununu kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Çok aksiyonlu bir oyun olduğunu söylemekle beraber gerek grafik açısından gerekse de işleyişi olarak başarılı olduğunu da söylemeden edemeyeceğim. Oyunda zıplama, eğilme gibi standart yeteneklere sahipsiniz ancak bu yetenekler ilerideki bölümlerde yeterli olmayacak.

Bu sebeple altınlarınızı kullanarak bu yetenekleri satın almanız gerekiyor. Gerçek hayatta da bir yeteneği keşke parayla satın alabilsek mesela ben iyi resim yapmak isterdim, neyse çenem düştü. Vector Full para hileli mod apk dosyasını sunduğum için siz kazanmaya ihtiyaç duymadan tüm yetenekleri hemen satın alabileceksiniz.

- Advertisement -


Vektör heyecan verici, arcade-tarzında, sistem tarafından kontrol edilmeyen, ücretsiz ve istisnai bir oyundur. Oyun totaliter dünyaya açılan, bireysel özgürlüğün uzak bir rüya olmadığını anlatan bir anlayış sergiler. Fakat oyundaki kahramanın kalbi güçlü ve yakında özgür olacaksınız. Tek hedefi seni yakalayıp geri getirmek olan ‘Büyük Kardeş’ seni takip ederken şehrin ninjası parkurunda sıradışı teknikleri kullanarak; koş, sıçra, kay ve tırman.

Parkur prensiplerinden ve uygulamalarından esinlenerek, Vektörün sezgisel kontrolleri ve sofistike seviye tasarımları ile zamanlaması en iyi oyunculara ‘oyun akışı’ ile meydan okuyor.

Oyunun Özellikleri:

  • Facebook’un en iyi oyun programcılarından Arcade bir oyun
  • Şaşırtıcı ve gerçekçi hareketler Cascadeur animasyon araçları ile mümkün.
  • 40+ zorlu düzeyleri
  • Çabucak öğren, Ustaya meydan oku

En iyi parkur aksiyon oyunu! Vektör sizin özgürce koşmanızı sağlar! Yakalanmayın!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vector Full 1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Vector Full 1.2.0 MOD APK DOWNLOAD 94 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Vector Full 1.2.0 HİLESİZ APK 93 MB

Google Play Bağlantısı

Vector Full KURULUMU

Vector Full 1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar