Vegas Crime Simulator v2.9 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Vegas Crime Simulator v2.9 PARA HİLELİ APK

aksiyon oyunları, yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Naxeex LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Vegas Crime Simulator MOD APK

  1. sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, yenilmez olup düşmanlarınıza korku salabilirsiniz. Farklı silahlar, arabalar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Vegas Crime Simulator v2.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Vegas Crime Simulator Play Store’da 800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Vegas Crime Simulator v2.9 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Vegas Crime Simulator v2.9 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Vegas Crime Simulator v2.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Crime Simulator 2.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Crime Simulator 2.9 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Crime Simulator 2.9 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Ayrıca oyun içindeki sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar