Vegas Gangsteri v3.7.1a PARA HİLELİ APK

Vegas Gangsteri v3.7.1a PARA HİLELİ APK, DOWNLOAD APK, APK İNDİR aksiyon, macera ve açık dünya oyunlarını sevenler güncel sürüm yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde görevleri tamamlamak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve şehrin en ünlü gangsteri olmaya çalışmaktır. Vegas Gangsteri içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Silahlı çatışmalar, farklı modellerde araçlar, geniş oyun haritası, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Vegas Gangsteri v3.7.1a sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, oyun içi performans artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Vegas Gangsteri Play Store’da 4.675.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

Günahlar Şehri’nde tehlikeli derecede eğlenceli, çılgınlık derecesinde devasa ve karşı konulamaz derecede zengin bir yolculuğa çık!
Rakip çetelerle silahlı çatışmaya girip araba çalarak semt sokaklarında yarışmaktan kumarhanede şansını deneyip kıyafetlerini kişiselleştirmeye kadar Vegas’ın sunduğu her şeyin tadını çıkar. Suç cennetinin her bir köşesini keşfederken gökyüzüne bile çıkabilirsin.

SINIR TANIMAYAN LAS VEGAS’A HOŞ GELDİN
√ Hırsızlık, çete savaşları, zombiler ve daha fazlasını sunan bir dünyada GİŞE REKORU KIRAN HİKAYE MODUNDA büyük dövüşlerin şampiyonu olma hayali kuran, karma dövüş sanatları (MMA) uzmanı bir dövüş yıldızı olarak oyna.
√ Aksiyon, araba yarışı, ateş etme ve daha fazlasıyla dolu 80 GÖREVDE kavgadan kavgaya koş. Karşına çıkan tüm meydan okumalarda savaşmak için becerilerini ve aklını kullan.
√ Sayısız düşmanına kötülük dolu saldırılar yapmak için suçlulardan oluşan klanlar kur.

SONSUZ OPEN WORLD EĞLENCESİ
√ Boyutu önceki Gangstar oyunlarına göre 9 kat artan DAHA BÜYÜK bir ŞEHRİ, her zaman yeni hedefler ve yapılacak hırsızlıklar bulabileceğin inanılmaz ayrıntılarla dolu bir mobil dünyada keşfet.
√ HAVOK FİZİK motoru sayesinde ragdoll efektleriyle hem başarılı olunca hem de çuvallayınca eğlenebileceğin müthiş akrobasi hareketleri yap.
√ Havada, suda ve sokak arabasıyla yapılan yarışlar, MMA dövüşleri, FPS hesaplaşmaları ve daha fazlası da dahil pek çok büyük MEYDAN OKUMANIN üstesinden gelirken adının lider panosunda yükselişini izle!
√ Katliam ve Soygun modlarında kan dökerek Vegas’ın en iyi keskin nişancısı ol.
√ Bağımlılık yaratan KUMARHANE OYUNLARINDA bir haydut gibi parayı bul. Çok para kazanmanın tek yolu hırsızlık değil!

VAHŞİ TARAFTA BİR TUR
√ Molotof kokteylleri, uzun menzilli dürbünlü tüfekler, lav silahları ve elektrogitar gibi ÇILGIN SİLAHLARA eriş! Her tehlikeye karşı doğru silahı seç.
√ Canavar kamyonetler, yüksek performanslı arabalar, tanklar ve savaş jetleri gibi ÇILGIN ARAÇLAR sürerek her an hareket halinde ol. Kemerini bağla… Bu canavarlara otomatik pilot değil sen hakim olacaksın!
√ Daha planlı soygunlar, daha isabetli keskin nişan saldırıları ve daha iyi yarış arabası hakimiyeti için BECERİLERİNİ YÜKSELT.
√ MALZEMELERİNİ KİŞİSELLEŞTİR ve istediğin her görünüme bürün: mekanize robot, boks şampiyonu, paytak zombi vb.

ÖLÜMLÜ DİYARININ ÖTESİNDE

√ Hikayende inanılmaz mekanlardan geçerken zombileri öldür, robotlarla boks yapmayı dene ve hatta CEHENNEMİN kötülük klanlarıyla savaş.

HİKAYE:
Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda yükselişe geçen bir MMA şampiyonunu oynuyorsun. Mafyanın kıskacındayken yılın dövüş etkinliğinde yenilmen gerekmektedir. Ama rakibinin senden önce yere serilmesiyle ünlü mafya babası Franck Veliano’nun mükemmel planı da yerle bir olur. Böylece şehrin en çok aranan adamı haline gelirsin. Her köşesi suçla kaplı bu kurtlar sofrasında gelmiş geçmiş en vahşi çeteyle savaşırken tabancana iyi hakim olman gerekiyor!
Tek bir zarla servet sahibi olabileceğin ya da yaşamını yitirebileceğin Las Vegas’a hoş geldin!

FPS aksiyon, araba yarışı, sürüş (araba veya tank), robot, zombi klanları, araba hırsızlığı oyunları ve ücretsiz mobil oyunların hayranları için.

Bu oyun Android 2.3 ve üstüne sahip akıllı telefonları ve tabletleri destekler.

Vegas Gangsteri OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vegas Gangsteri v3.7.1a PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

NOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

UYARI : Oyuna giriş yaparken internet bağlantınız daima kapalı olsun, aksi halde ban yiyebilirsiniz.

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.
Vegas Gangsteri v3.7.1a MOD APK İNDİR – 21MB

Yedek Link Yandex Disk

Vegas Gangsteri v3.7.1a SD DATA İNDİR – 1.39GB

YEDEK LİNK SD DATA Yandex Disk

Gogle Play Bağlantısı

Vegas Gangsteri KURULUMU

ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v3.7.1a SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v3.7.1a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 3.7.1a para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 3.7.1a elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 3.7.1a anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 3.7.1a yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar