Vegas Gangsteri v4.0.0i APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Vegas Gangsteri – mafia game v4.0.0i PARA HİLELİ APK

yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

VegVegas Gangsteri – mafia game MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • sınırsız yetenek puanı hileli

sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, kullanabileceğiniz onlarca araç, silah ve dahası sizleri bekliyor. 

Vegas Gangsteri v4.0.0i sürümünde oyunun 5.yılı için kutlamalar, yeni eşyalar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Vegas Gangsteri Play Store’da 5.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Vegas Gangsteri v4.0.0i APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Vegas Gangsteri v4.0.0i APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

NOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

UYARI : Oyuna giriş yaparken internet bağlantınız daima kapalı olsun, aksi halde ban yiyebilirsiniz.

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

UYARI : iç indirmeler bittikten sonra oyuna internet açık olarak girersiniz harcama yapamazsınız, alınan bir önlemdir, internet bağlatınız kapalı olarak girin, hilede sorun olmayacaktır.


ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v4.0.0i SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v4.0.0i MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 4.0.0i para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.0.0i yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

RollerCoaster Tycoon Touch MOD APK v3.1.0 | PARA HİLELİ

DOWNLOAD RollerCoaster Tycoon Touch v3.1.0 PARA HİLELİ APK, lunapark kurma ve işletme oyunları, yapımcılığını Atari Inc firmasının üstlendiği Android platformunun popüler...

The Sun Origin (premium)v1.4.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD The Sun Origin premium v1.4.5 PARA HİLELİ APK aksiyon, FPS ve hayatta kalma...

Drive Ahead v2.0.1 MOD APK | ARABA, PARA ve KASK HİLELİ

Download Drive Ahead v2.0.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunları, yapımcılığını Dodreams Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba...

Real Moto v1.0.278 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Real Moto v1.0.278 PARA HİLELİ APK motosiklet yarış oyunları, yapımcılığını Dreamplay Games firmasının üstlendiği...

Vegas Gangsteri v3.7.0q PARA HİLELİ APK MOD

Vegas Gangsteri v3.7.0q PARA HİLELİ APK MOD, DOWNLOAD APK, APK İNDİR, aksiyon, FPS ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz, yapımcılığını ünlü Gameloft firmasının...

RaceCraft Build & Race v1.0 MOD APK | KİLİTLER AÇIK | ERKEN ERİŞİM

Download RaceCraft Build & Race v1.0 APK Klitler açık Kendi çılgın dublör kurslarını yapabilmeyi istemez miydin? Şimdi RaceCraft ile yapabilirsiniz! Evrendeki en havalı otomobillerde,...