Vegas Gangsteri v4.1.0h APK MOD | PARA HİLELİ | MONEY MOD

DOWNLOAD Fire For ANDROİD, Vegas Gangsteri – mafia game v4.1.0h PARA HİLELİ APK

yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

VegVegas Gangsteri – mafia game MOD APK yani sınırsız para – unlimited money, sınırsız elmas – unlimited diamond, sınırsız yetenek puanı – unlimited skill score Bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, kullanabileceğiniz onlarca araç, silah ve dahası sizleri bekliyor. 

Vegas Gangsteri v4.1.0h sürümünde oyunun 5.yılı için kutlamalar, yeni eşyalar, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Vegas Gangsteri Play Store’da 5.000.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Vegas Gangsteri v4.1.0h APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Vegas Gangsteri v4.1.0h APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMUNOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

UYARI : Oyuna giriş yaparken internet bağlantınız daima kapalı olsun, aksi halde ban yiyebilirsiniz.

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

UYARI : iç indirmeler bittikten sonra oyuna internet açık olarak girersiniz harcama yapamazsınız, alınan bir önlemdir, internet bağlatınız kapalı olarak girin, hilede sorun olmayacaktır.


ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v4.1.0h SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v4.1.0h MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 4.1.0h para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.1.0h elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.1.0h anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.1.0h yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

8 Ball Hero v1.11 MOD APK | PARA HİLELİ

Download 8 Ball Hero v1.11 PARA HİLELİ APK, bilardo oyunları, yapımcılığını First Touch Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK, uçuş simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flying Development firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen...

New Star Futbol v4.15.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD New Star Futbol v4.15.5 PARA HİLELİ APK futbol ve kariyer yapma oyunları, yapımcılığını...

PickCrafter v5.0.01 MOD APK | Runic HİLELİ

Download PickCrafter v5.0.01 Runic HİLELİ APK, idle ve küplerden oluşan oyunlar, yapımcılığını Fiveamp firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kazma...

Score Hero v2.08 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Score Hero v2.08 PARA HİLELİ APK futbol ve şut çekme oyunları, yapımcılığını First Touch Games Ltd....

Be the Manager 2020 v0.3.0 MOD APK | PARA HİLELİ

Be the Manager 2020 v0.3.0 PARA HİLELİ APK, futbol menajerlik ve yönetim oyunları, yapımcılığını Mobisoca firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir....