Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK | MEGA HİLELİ | VIP ve PARA

Vegas Gangsteri v4.3.1a PARA HİLELİ APK, yapımcılığını Gameloft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve şehrin patronu olmaya çalışmaktır.

Vegas Gangsteri MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, VIP hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz. Onlarca görev, farklı modellerde arabalar, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Vegas Gangsteri v4.3.1a sürümünde yeni etkinlikler ve zombilerin olduğu ölü bölge sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Vegas Gangsteri Play Store’da 5.400.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK

Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK | MEGA HİLELİ | VIP ve PARA DOWNLOAD

Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK | MEGA HİLELİ | VIP ve PARA KURULUMUNOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

UYARI : iç indirmeler bittikten sonra oyun açıldığında ban hatası verecektir, oyunu kapatın, internet bağlantınızı kapatın ve tekrar oyuna giriş yapın sorunsuz çalışacaktır, girişlerinizde internetiniz daima kapalı olsun aksi halde hata verir ve açılmaz.ÖNEMLİ UYARI : Oyunu bir defaya mahsus olarak GOOGLE PLAY STORE’dan indirmeye başlayın ve bir kaç mb indikten sonra iptal edin aksi halde oyun açılmaz ve LİSANS hatası alırsınız.

Vegas Gangsteri v4.3.1a SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Vegas Gangsteri v4.3.1a MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vegas Gangsteri 4.3.1a para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.3.1a elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.3.1a vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda vip yani özel üyelik ile başlarsınız.

Vegas Gangsteri 4.3.1a anahtar hile apk : oyuna giriş yaptığınızda anahtar miktarına bakmanız yeterlidir.

Vegas Gangsteri 4.3.1a yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar