Virtua Tennis Challenge v1.2.1 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Virtua Tennis Challenge v1.2.1 PARA HİLELİ APK,

tenis oyunu, yapımcılığını dünyaca ünlü SEGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tenisçi ile bulunduğunuz maçlarda rakibinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

Virtua Tennis Challenge MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz maçlara beklemeden giriş yapabilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, güçlü rakipler, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor.

Virtua Tennis Challenge v1.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Virtua Tennis Challenge Play Store’da yeniden 22.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Virtua Tennis Challenge v1.2.1 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Virtua Tennis Challenge v1.2.1 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Virtua Tennis Challenge v1.2.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sega.vtc” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Virtua Tennis Challenge v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Virtua Tennis Challenge 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk maçtan sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar