Visual Composer v3.16.11 Ultimate Eklentileri için

Visual Composer v3.16.11 Ultimate Eklentileri için | Codecanyon, Codecanyon’da WordPress Eklentisi | Visual Composer v3.16.11 için Ultimate Eklentileri indirin

Visual Composer v3.16.11 Ultimate Eklentileri için
Visual Composer v3.16.11 Ultimate Eklentileri için

- Advertisement -

Visual Composer  v3.16.11 için Ultimate Eklentileri | Codecanyon  , Görsel Besteleyicide WPBakery tarafından verilen yerleşik öğelerin üzerinde çok sayıda birinci sınıf öğeler ekler . Pakette bulunan her bir öğe, detaylara en üst düzeyde dikkat verilerek hazırlanır ve size nihai bir deneyim sunmak için basit bir amaç getirilir. Çekirdek noktada sadeliği korurken, tüm unsurların esnek olması için çok fazla zaman harcadık ve böylece sizin için sınırsız olasılıklar açacakları konusunda özen gösterdik.

Visual Composer v3.16.11 Ultimate Eklentileri Özellikleri:

Simgeler – Sayfanıza basit bir simge (yazı tipi ve resim, her iki tür) de eklemek ve istediğiniz gibi kullanmak için bu öğeyi kullanabilirsiniz. Veya Visual Composer ızgaralarını kullanabilir ve müşterileriniz, iş ortakları, sponsorlarınızın logolarının bir listesini görüntüleyebilirsiniz.

Bilgi Kutusu – Belki de en popüler trend olan Info Boxes, web sitenizi gerçekten öne çıkartarak, sunduğunuz önemli şeyleri vurgulamanıza yardımcı olmaktadır.

Bilgi Listesi – Geleneksel HTML listeleri sıkıcı, değil mi? Bu öğeler, listeleri yeniden hayal eder. Bazı işlemleri göstermek veya yalnızca en popüler / ilgili ürünler, hizmetler ve özelliklerinizi vurgulamak için bir fırsat bulabilir ve serin tasarımı kullanabilirsiniz.

Flip Box – Bu element, “Info Box” ve “Call to Action” bloklarının gücünü birleştirir. Ön tarafta normal bir Bilgi Kutusu gibi görünecektir ancak ziyaretçi bloke ederken, Cool bir CSS3 efekti ile çeviriyor ve bir Call to Action bölümünü gösteriyor ve bu da çağrı yapmaya ikna ediyor.

Sayaç – Hareketli numaralarla kilometre taşlarınıza, başarılarınıza ve diğer sayısal istatistiklere bakmak ister misiniz? Bu eleman yardımcı olacaktır!

Etkileşimli Afiş – Çoğu zaman, mesajınızı tam olarak sunmak için çok kullanışlı ve bariz bir şekilde oldukları için görüntü afişleri kullanışlıdır. Bu öğe, bu görüntü bloklarını daha hoş ve interaktif bir şekilde görüntüler.

Modal Açılır Kutu – Bu, herhangi bir web sitesinde gidebileceğiniz çok kullanışlı bir unsurdan biridir. Modal pop-up kutular oluşturun ve kolay WYSIWYG editörü aracılığıyla açılır kutuya istediğiniz herhangi bir şeyi katıştırın.

Visual Composer  v3.16.11 Değişiklik Son Eklentileri

3.16.11 – 29 Nis-2017
– Gerekli olan yerlerde ek sanitization ile eklentinin genel güvenlik geliştirildi, Artık tüm Ajax eylemleri kullanıcı yetenekleri ve güvenlik sertleşmesi için kontrol edildi.
– Düzeltme: İkili düğme ikinci stil için düzgün çalışmıyor.
– Fix: Sürüm v3.0.4 için WooCommere uyumluluğu.

İndir  Visual Composer  v3.16.11 için Ultimate Eklentileri | Codecanyon


İndir “Visual Composer  v3.16.11 Ultimate Eklentileri”


Demo Visual Composer v3.16.11 için Ultimate Eklentileri | Codecanyon


https://codecanyon.net/item/ultimate-addons-for-visual-composer/6892199


İndir Görsel Besteci v3.16.11 için Ultimate Eklentileri | Codecanyon


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar