VivaVideo: Video Düzenleme HD v6.0.0 FULL APK – Kilitler Açık

DOWNLOAD VivaVideo Video Düzenleme HD v6.0.0 FULL APK

Android cihazınız üzerinde video düzenleme ile ilgileniyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını QuVideo Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü uygulamalarından birisidir. Kullanım alanı ve amacı olarak cihazınızda ki videolar üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlayacak, dilediğiniz gibi kesme, birleştirme, efekt verme, renk ayarlama, yazı-resim ekleme, ton ayarları ve dahasını yapmanıza olanak verecek editör uygulamadır. 

- Advertisement -

VivaVideo Video Düzenleme HD içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı PRO APK yani

  • TAM SÜRÜM

olarak sunuyorum bu sayede uygulamayı tam verim alacak şekilde kullanabilirsiniz. 

VivaVideo Video Düzenleme HD v6.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

VivaVideo Video Düzenleme Play Store’da 11.99TL’dir 500.000 ’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


VivaVideo Video Düzenleme HD v6.0.0 FULL APK DOWNLOAD

VivaVideo: Video Düzenleme HD v6.0.0 FULL APK KURULUMUV

VivaVideo Video Düzenleme HD v6.0.0 PRO APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

VivaVideo Video Düzenleme HD 6.0.0 full apk : uygulama PRO yani tam sürümüdür.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar